To bardzo proste rozwiązanie pozwalające naszym kontrahentom na uniknięcie problemów wynikających z przejściowego zastoju w ich firmach. Powierz nam zadania, które nie są kluczowym elementem działalności Twojej firmy. Zapewnimy Ci ich realizację na najwyższym poziomie, w oparciu o przekazane wytyczne. Zyskasz czas na rozwój w kluczowych dla Twojego przedsiębiorstwa obszarach i zoptymalizujesz koszty. Naszym Klientom oferujemy outsourcing w zakresie usług, które świadczymy na polskim rynku od wielu lat. Dysponujemy wszechstronną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie. Wprowadzamy odpowiednie rozwiązania i zapewniamy najlepszą kadrę.

Specjalizujemy się w rekrutowaniu:

  • zarówno pojedynczych kandydatów, jak i dużych grup pracowników
  • pracowników produkcyjnych i magazynowych (pakowanie, etykietowanie, sortowanie, kontrola jakości, kompletacja zamówień)
  • wykwalifikowanych pracowników fizycznych (spawanie metodą MIG i MAG, operatorów maszyn produkcyjnych, specjalistów do prac ślusarsko-dekarskich)
  • operatorów wózków widłowych z uprawnieniami UDT oraz wysokiego składowania

Przejmujemy na siebie wszelkie zobowiązania wynikające z kodeksu pracy oraz obsługę płacowo-kadrową pracowników. Szybki czas realizacji zamówień, obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników.
Prosta kalkulacja kosztów pracy na podstawie iloczynu stawki godzinowej.
Brak kosztów rekrutacji i selekcji personelu. Możliwość natychmiastowej wymiany lub doboru kolejnych osób, Zatrudnianie bez konieczności wiązania się na stałe.
Dowolny czas trwania umowy z zatrudnionym, krótkie okresy wypowiedzenia.
Przejęcie obowiązków pracodawcy w kwestii: umów, ZUS, ubezpieczenia, wystawiania PIT, list obecności, wypłat, badań lekarskich.

 

Call Now Button